Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM79S-125151LFTR13
HM79S-125151LFTR13
5S-HM79S-125151LFTR13
HM79S-125151LFTR13
FIXED IND 150UH 850MA 400 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 150|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 850mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 400 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.457"" W (12.50mm x 11.60mm)","0.213"" (5.40mm)" |