Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM79S-125100LFTR13
HM79S-125100LFTR13
5S-HM79S-125100LFTR13
HM79S-125100LFTR13
FIXED IND 10UH 2.65A 50 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 10|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 2.65A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 50 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.457"" W (12.50mm x 11.60mm)","0.213"" (5.40mm)" |