Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM79S-105330LFTR13
HM79S-105330LFTR13
5S-HM79S-105330LFTR13
HM79S-105330LFTR13
FIXED IND 33UH 1.16A 110 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 33|ìH |
| Tolerance: | ?à15% |
| DC Resistance (DCR): | 1.16A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 110 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.394"" L x 0.354"" W (10.00mm x 9.00mm)","0.197"" (5.00mm)" |