Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM79S-105220LFTR13
HM79S-105220LFTR13
5S-HM79S-105220LFTR13
HM79S-105220LFTR13
FIXED IND 22UH 1.42A 80 MOHM SMD
Product Description
| Series: | HM79S |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 22|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.42A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 80 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.394"" L x 0.354"" W (10.00mm x 9.00mm)","0.197"" (5.00mm)" |