Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM79-60221LFTR13
HM79-60221LFTR13
5S-HM79-60221LFTR13
HM79-60221LFTR13
FIXED IND 220UH 660MA 730 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 220|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 660mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 730 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.394"" L x 0.354"" W (10.00mm x 9.00mm)","0.213"" (5.40mm)" |