Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM79-60180LFTR13
HM79-60180LFTR13
5S-HM79-60180LFTR13
HM79-60180LFTR13
FIXED IND 18UH 2.15A 90 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 18|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 2.15A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 90 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.394"" L x 0.354"" W (10.00mm x 9.00mm)","0.213"" (5.40mm)" |