Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM79-30221LFTR13
HM79-30221LFTR13
5S-HM79-30221LFTR13
HM79-30221LFTR13
FIXED IND 220UH 310MA 1.2 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 220|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 310mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 1.2 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.307"" L x 0.276"" W (7.80mm x 7.00mm)","0.138"" (3.50mm)" |