Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM79-20680LFTR13
HM79-20680LFTR13
5S-HM79-20680LFTR13
HM79-20680LFTR13
FIXED IND 68UH 610MA 460 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 68|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 610mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 460 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.228"" L x 0.205"" W (5.80mm x 5.20mm)","0.177"" (4.50mm)" |