Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM79-103R9LFTR13
HM79-103R9LFTR13
5S-HM79-103R9LFTR13
HM79-103R9LFTR13
FIXED IND 3.9UH 1.33A 93 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 3.9|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.33A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 93 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.177"" L x 0.158"" W (4.50mm x 4.00mm)","0.126"" (3.20mm)" |