Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM78-50330LFTR
HM78-50330LFTR
5S-HM78-50330LFTR
HM78-50330LFTR
FIXED IND 33UH 2.1A 57 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 33|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 2.1A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 57 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.244"" (6.20mm)" |