Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM78-50271LFTR
HM78-50271LFTR
5S-HM78-50271LFTR
HM78-50271LFTR
FIXED IND 270UH 750MA 460 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 270|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 750mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 460 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.244"" (6.20mm)" |