Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM78-45820LFTR
HM78-45820LFTR
5S-HM78-45820LFTR
HM78-45820LFTR
FIXED IND 82UH 1.3A 260 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 82|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.3A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 260 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.177"" (4.50mm)" |