Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM78-40821LFTR
HM78-40821LFTR
5S-HM78-40821LFTR
HM78-40821LFTR
FIXED IND 820UH 200MA 5.2 OHM
Product Description
| Series: | HM78 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 820|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 200mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 5.2 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.295"" L x 0.295"" W (7.50mm x 7.50mm)","0.177"" (4.50mm)" |