Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM78-40561LFTR
HM78-40561LFTR
5S-HM78-40561LFTR
HM78-40561LFTR
FIXED IND 560UH 230MA 3.62 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 560|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 230mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 3.62 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.295"" L x 0.295"" W (7.50mm x 7.50mm)","0.177"" (4.50mm)" |