Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM78-30271LFTR
HM78-30271LFTR
5S-HM78-30271LFTR
HM78-30271LFTR
FIXED IND 270UH 320MA 2.31 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 270|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 320mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 2.31 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.295"" L x 0.295"" W (7.50mm x 7.50mm)","0.138"" (3.50mm)" |