Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM78-10470LFTR
HM78-10470LFTR
5S-HM78-10470LFTR
HM78-10470LFTR
FIXED IND 47UH 500MA 350 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 47|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 500mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 350 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.291"" L x 0.291"" W (7.40mm x 7.40mm)","0.150"" (3.80mm)" |