Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM76-50681JLFTR13
HM76-50681JLFTR13
5S-HM76-50681JLFTR13
HM76-50681JLFTR13
FIXED IND 680UH 720MA 1.15 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 680|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 720mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 1.15 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.746"" L x 0.600"" W (18.95mm x 15.24mm)","0.284"" (7.21mm)" |