Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM76-40470JLFTR13
HM76-40470JLFTR13
5S-HM76-40470JLFTR13
HM76-40470JLFTR13
FIXED IND 47UH 3A 70 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 47|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 3A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 70 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.634"" L x 0.622"" W (16.10mm x 15.80mm)","0.292"" (7.41mm)" |