Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM76-403R3JLFTR13
HM76-403R3JLFTR13
5S-HM76-403R3JLFTR13
HM76-403R3JLFTR13
FIXED IND 3.3UH 9.8A 10 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 3.3|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 9.8A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 10 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.634"" L x 0.622"" W (16.10mm x 15.80mm)","0.292"" (7.41mm)" |