Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM76-303R3JLFTR13
HM76-303R3JLFTR13
5S-HM76-303R3JLFTR13
HM76-303R3JLFTR13
FIXED IND 3.3UH 6.6A 20 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 3.3|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 6.6A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 20 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.530"" L x 0.370"" W (13.46mm x 9.40mm)","0.232"" (5.90mm)" |