Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM76-20151JLFTR13
HM76-20151JLFTR13
5S-HM76-20151JLFTR13
HM76-20151JLFTR13
FIXED IND 150UH 500MA 890 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 150|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 500mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 890 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.508"" L x 0.370"" W (12.90mm x 9.40mm)","0.138"" (3.50mm)" |