Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM76-10220JLFTR7
HM76-10220JLFTR7
5S-HM76-10220JLFTR7
HM76-10220JLFTR7
FIXED IND 22UH 700MA 430 MOHM
Product Description
| Series: | HM76 |
| Function: | Wirewound |
| Type: | - |
| Inductance: | 22|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 700mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 430 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.287"" L x 0.188"" W (7.30mm x 4.78mm)","0.127"" (3.23mm)" |