Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM73-509R1LFTR13
HM73-509R1LFTR13
5S-HM73-509R1LFTR13
HM73-509R1LFTR13
FIXED IND 9.1UH 8A 10.8 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 9.1|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 8A |
| Q @ Freq: | 15A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 10.8 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 155??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.285"" L x 0.265"" W (7.23mm x 6.73mm)","0.295"" (7.50mm)" |