Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM73-5026R5LFTR13
HM73-5026R5LFTR13
5S-HM73-5026R5LFTR13
HM73-5026R5LFTR13
FIXED IND 26.5UH 4.6A 25.2 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 26.5|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 4.6A |
| Q @ Freq: | 8.8A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 25.2 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 155??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.285"" L x 0.265"" W (7.23mm x 6.73mm)","0.354"" (9.00mm)" |