Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM73-403R3LFTR13
HM73-403R3LFTR13
5S-HM73-403R3LFTR13
HM73-403R3LFTR13
FIXED IND 3.3UH 17A 4.2 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 3.3|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 17A |
| Q @ Freq: | 24A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 4.2 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 155??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.575"" L x 0.531"" W (14.60mm x 13.50mm)","0.157"" (4.00mm)" |