Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM73-402R2LFTR13
HM73-402R2LFTR13
5S-HM73-402R2LFTR13
HM73-402R2LFTR13
FIXED IND 2.2UH 15A 2.6 MOHM SMD
Product Description
| Series: | HM73 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 2.2|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 15A |
| Q @ Freq: | 27A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 2.6 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 155??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.556"" L x 0.512"" W (14.10mm x 13.00mm)","0.256"" (6.50mm)" |