Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM73-316R4LFTR13
HM73-316R4LFTR13
5S-HM73-316R4LFTR13
HM73-316R4LFTR13
FIXED IND 6.4UH 6.5A 25 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 6.4|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 6.5A |
| Q @ Freq: | 16A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 25 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 155??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.295"" L x 0.271"" W (7.50mm x 6.90mm)","0.197"" (5.00mm)" |