Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM73-31100LFTR13
HM73-31100LFTR13
5S-HM73-31100LFTR13
HM73-31100LFTR13
FIXED IND 10UH 6A 26 MOHM SMD
Product Description
| Series: | HM73 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 10|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 6A |
| Q @ Freq: | 10A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 26 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 155??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.512"" L x 0.512"" W (13.00mm x 13.00mm)","0.197"" (5.00mm)" |