Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM73-304R6LFTR13
HM73-304R6LFTR13
5S-HM73-304R6LFTR13
HM73-304R6LFTR13
FIXED IND 4.6UH 9A 8.3 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 4.6|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 9A |
| Q @ Freq: | 14A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 8.3 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 155??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.552"" L x 0.512"" W (14.00mm x 13.00mm)","0.217"" (5.50mm)" |