Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM73-15R70LFTR13
HM73-15R70LFTR13
5S-HM73-15R70LFTR13
HM73-15R70LFTR13
FIXED IND 700NH 16A 1.5 MOHM SMD
Product Description
| Series: | HM73 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 700nH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 16A |
| Q @ Freq: | 30A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 1.5 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 155??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.461"" L x 0.413"" W (11.70mm x 10.50mm)","0.220"" (5.60mm)" |