Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM72A-12R82LLFTR13
HM72A-12R82LLFTR13
5S-HM72A-12R82LLFTR13
HM72A-12R82LLFTR13
FIXED IND 820NH 22A 3 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 820nH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 22A |
| Q @ Freq: | 44A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 3 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 130??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.531"" L x 0.512"" W (13.50mm x 13.00mm)","0.256"" (6.50mm)" |