Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM72A-123R3HLFTR13
HM72A-123R3HLFTR13
5S-HM72A-123R3HLFTR13
HM72A-123R3HLFTR13
FIXED IND 3.3UH 19A 6.8 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 3.3|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 19A |
| Q @ Freq: | 35A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 6.8 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 130??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.531"" L x 0.512"" W (13.50mm x 13.00mm)","0.256"" (6.50mm)" |