Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM72A-10R19LFTR13
HM72A-10R19LFTR13
5S-HM72A-10R19LFTR13
HM72A-10R19LFTR13
FIXED IND 190NH 33.7A 0.8 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 190nH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 33.7A |
| Q @ Freq: | 72A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 0.8 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 130??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.453"" L x 0.413"" W (11.50mm x 10.50mm)","0.157"" (4.00mm)" |