Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM71S-1807681LFTR
HM71S-1807681LFTR
5S-HM71S-1807681LFTR
HM71S-1807681LFTR
FIXED IND 680UH 960MA 1.4 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 680|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 960mA |
| Q @ Freq: | 960mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 1.4 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.730"" L x 0.600"" W (18.54mm x 15.24mm)","0.300"" (7.62mm)" |