Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM71S-13054R7LFTR
HM71S-13054R7LFTR
5S-HM71S-13054R7LFTR
HM71S-13054R7LFTR
FIXED IND 4.7UH 3.2A 54 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 4.7|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 3.2A |
| Q @ Freq: | 3.2A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 54 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.510"" L x 0.370"" W (12.95mm x 9.40mm)","0.200"" (5.08mm)" |