Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM71S-1305102LFTR
HM71S-1305102LFTR
5S-HM71S-1305102LFTR
HM71S-1305102LFTR
FIXED IND 1MH 320MA 8.3 OHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 1mH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 320mA |
| Q @ Freq: | 320mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 8.3 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.510"" L x 0.370"" W (12.95mm x 9.40mm)","0.200"" (5.08mm)" |