Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM71-502R2LFTR
HM71-502R2LFTR
5S-HM71-502R2LFTR
HM71-502R2LFTR
FIXED IND 2.2UH 7.1A 14 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 2.2|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 7.1A |
| Q @ Freq: | 16A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 14 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.730"" L x 0.600"" W (18.54mm x 15.24mm)","0.280"" (7.11mm)" |