Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM71-40221LFTR
HM71-40221LFTR
5S-HM71-40221LFTR
HM71-40221LFTR
FIXED IND 220UH 700MA 440 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 220|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 700mA |
| Q @ Freq: | 1.6A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 440 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.510"" L x 0.370"" W (12.95mm x 9.40mm)","0.450"" (11.43mm)" |