Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM71-304R7LFTR
HM71-304R7LFTR
5S-HM71-304R7LFTR
HM71-304R7LFTR
FIXED IND 4.7UH 4.8A 18 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 4.7|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 4.8A |
| Q @ Freq: | 5.4A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 18 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.510"" L x 0.370"" W (12.95mm x 9.40mm)","0.213"" (5.40mm)" |