Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM71-30331LFTR
HM71-30331LFTR
5S-HM71-30331LFTR
HM71-30331LFTR
FIXED IND 330UH 600MA 1.02 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 330|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 600mA |
| Q @ Freq: | 600mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 1.02 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.510"" L x 0.370"" W (12.95mm x 9.40mm)","0.213"" (5.40mm)" |