Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM71-20471LFTR
HM71-20471LFTR
5S-HM71-20471LFTR
HM71-20471LFTR
FIXED IND 470UH 200MA 4 OHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 470|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 200mA |
| Q @ Freq: | 300mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 4 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.510"" L x 0.370"" W (12.95mm x 9.40mm)","0.118"" (3.00mm)" |