Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM71-20221LFTR
HM71-20221LFTR
5S-HM71-20221LFTR
HM71-20221LFTR
FIXED IND 220UH 400MA 1.9 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 220|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 400mA |
| Q @ Freq: | 500mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 1.9 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.510"" L x 0.370"" W (12.95mm x 9.40mm)","0.118"" (3.00mm)" |