Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM71-104R7LFTR
HM71-104R7LFTR
5S-HM71-104R7LFTR
HM71-104R7LFTR
FIXED IND 4.7UH 1.5A 90 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 4.7|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.5A |
| Q @ Freq: | 1.5A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 90 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.260"" L x 0.175"" W (6.60mm x 4.45mm)","0.115"" (2.92mm)" |