Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM71-10330LFTR
HM71-10330LFTR
5S-HM71-10330LFTR
HM71-10330LFTR
FIXED IND 33UH 600MA 510 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 33|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 600mA |
| Q @ Freq: | 580mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 510 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.260"" L x 0.175"" W (6.60mm x 4.45mm)","0.115"" (2.92mm)" |