Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM70-602R0LFTR13
HM70-602R0LFTR13
5S-HM70-602R0LFTR13
HM70-602R0LFTR13
FIXED IND 2UH 22A 2.6 MOHM SMD
Product Description
| Series: | HM70 |
| Function: | Wirewound |
| Type: | - |
| Inductance: | 2|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 22A |
| Q @ Freq: | 15A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 2.6 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 180??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.551"" L x 0.512"" W (14.00mm x 13.00mm)","0.228"" (5.80mm)" |