Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM70-351R5LFTR13
HM70-351R5LFTR13
5S-HM70-351R5LFTR13
HM70-351R5LFTR13
FIXED IND 1.5UH 13A 4.5 MOHM SMD
Product Description
| Series: | HM70 |
| Function: | Wirewound |
| Type: | - |
| Inductance: | 1.5|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 13A |
| Q @ Freq: | 18A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 4.5 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 180??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.413"" L x 0.345"" W (10.70mm x 10.25mm)","0.228"" (5.80mm)" |