Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM69-80R30LFTR13
HM69-80R30LFTR13
5S-HM69-80R30LFTR13
HM69-80R30LFTR13
FIXED IND 300NH 40A 0.25 MOHM
Product Description
| Series: | HM69 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 300nH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 40A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 0.25 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.543"" L x 0.512"" W (13.80mm x 13.00mm)","0.323"" (8.20mm)" |