Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM69-75R20LFTR13
HM69-75R20LFTR13
5S-HM69-75R20LFTR13
HM69-75R20LFTR13
FIXED IND 200NH 20A 0.5 MOHM SMD
Product Description
| Series: | HM69 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 200nH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 20A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 0.5 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.531"" L x 0.512"" W (13.50mm x 13.00mm)","0.138"" (3.50mm)" |