Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM69-50R15LFTR13
HM69-50R15LFTR13
5S-HM69-50R15LFTR13
HM69-50R15LFTR13
FIXED IND 150NH 18A 0.48 MOHM
Product Description
| Series: | HM69 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 150nH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 18A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 0.48 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.339"" L x 0.248"" W (8.60mm x 6.30mm)","0.130"" (3.30mm)" |