Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM69-30R070LFTR13
HM69-30R070LFTR13
5S-HM69-30R070LFTR13
HM69-30R070LFTR13
FIXED IND 70NH 46A 0.48 MOHM SMD
Product Description
| Series: | HM69 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 70nH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 46A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 0.48 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.276"" L x 0.276"" W (7.00mm x 7.00mm)","0.197"" (5.00mm)" |